Biżuteria została stworzona po to, aby nas zdobić, dodawać nam szyku i podkreślać to, co w naszym wyglądzie uważamy za piękne. Może stanowić subtelny dodatek do naszego stroju lub zostać jednym z jego głównych elementów. Wszystko zależy od pory dnia oraz okazji. Jaką biżuterię ubrać do biura, a jaką na imprezę? Podpowiadamy!

Stylowa biżuteria Guess na każdą okazję

Wybierając biżuterię, warto stawiać na takie wzory, które z powodzeniem wykorzystamy zarówno w stylizacjach dziennych, jak i tych na specjalne okazje – mówi ekspert z Fabryka Zegarków. – Należy w tym miejscu przypomnieć, że według zasad nowoczesnego savoir-vivre, im wcześniejszą mamy godzinę, tym nasza biżuteria powinna być skromniejsza. Tak więc wychodząc do pracy w biurze, stawiajmy raczej na jakość, nie na ilość. Delikatne kolczyki, stylowy łańcuszek czy niewielki pierścionek z powodzeniem wystarczą. W tej sytuacji powinna nam przyświecać naczelna zasada, że mniej znaczy więcej.

Oczywiście, jeśli pracujesz w branży kreatywnej, możesz sobie pozwolić na dużo dalej idące biżuteryjne eksperymenty od samego rana. Jednak jeśli pracujesz w korporacyjnym biurze, gdzie baczną uwagę zwraca się na dress code, lepiej szalone stylizacje zostawić na czas wolny.

Czy złota biżuteria Guess pasuje do biura?

W niezwykle bogatej ofercie biżuterii oferowanej przez markę Guess znajdziemy wiele propozycji, które z powodzeniem sprawdzą się w biznesowych stylizacjach. Możemy wybierać zarówno z propozycji w kolorze złota, jak i srebra. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji w tym zakresie. Pamiętajmy jednak, że biżuteria w kolorze złotym wygląda najlepiej z gładkimi materiałami w jednorodnym kolorze. Złoto samo w sobie jest strojne – połączone ze wzorami i fakturami może dawać wrażenie przesytu.

Umiejętne połączenie oryginalnych wisiorków, eleganckich kolczyków oraz subtelnych bransoletek z ubraniami, które wybieramy do pracy, sprawi, że całość nabierze profesjonalnego charakteru, pozostawiając jednak miejsce dla naszej indywidualności.

To ważne, aby stylizacja oprócz dopasowania do okazji pokazywała także nasz charakter, ponieważ właśnie to sprawi, że będziemy się w niej czuć doskonale niezależnie od okazji.

Biżuteria powinna wyrażać to, kim jesteśmy i pokazywać, że mamy swój własny styl, który jest nie do skopiowania – zauważa ekspert z Fabryki Zegarków.

Biżuteria Guess – idealna na wieczorną imprezę

W stylizacjach prywatnych oraz imprezowych można sobie pozwolić na znacznie większy luz. Oczywiście możesz wykorzystać biżuterię, której używałaś w ciągu dnia, ale także wzbogacić ją większymi elementami, które w pracy by się nie sprawdziły. Do łańcuszka dodaj więc duży wisiorek. Pojedyncze bransoletki z biżuterii Guess wzbogać o kolejne. Załóż większe i bardziej kolorowe kolczyki czy kilka pierścionków. Tak naprawdę w tym przypadku ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Tak więc baw się fakturami, kolorami, ilościami i testuj różne połączenia, aby znaleźć te, które są idealne dla Ciebie. Zyskasz pewność siebie, a trwałą poprawę humoru dostaniesz gratis!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here