Czy wynajem lodowiska to dobry pomysł

Wynajem lodowiska to ciekawy pomysł na biznes. Ale czy opłacalny? To zależy od wielu czynników. Omówimy je w tym artykule.

Lodowisko – ciekawa atrakcja dla miejscowych i turystów

Łyżwiarstwo to ciekawy pomysł spędzania czasu. To forma aktywności fizycznej, która poprawia równowagę oraz uczy wytrwałości. Na lodowiskach świetnie bawią się zarówno zawodowcy, jak i rodziny z dziećmi. Zimą, kiedy nie ma zbyt wielu alternatyw, lodowisko może okazać się strzałem w dziesiątkę nie tylko w dużych miastach, ale również w małych. Taki obiekt mogą chętnie odwiedzać zarówno turyści, jak i miejscowi.

Wynajem lodowiska – wady i zalety rozwiązania

Jak zostało powyżej wspomniane, wynajem lodowiska to sposób na stworzenie ciekawej i niebanalnej atrakcji w swoim mieście. To także interesujący sposób na biznes. Wadą jest fakt, że inwestycja wymaga funduszy i nie ma gwarancji, że obiekt będzie cieszył się zainteresowaniem. Jednak to zdecydowanie mniejsze ryzyko niż w przypadku budowy lodowiska. Tutaj montaż i demontaż zapewniają profesjonalne firmy zajmujące się wynajmem lodowisk. Do tego wiele z nich oferuje serwis, więc nie trzeba martwić się ewentualną awarią. Po zakończeniu sezonu usługodawcy demontują i przechowują obiekt. Trzeba tylko wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Jakich konkretnie?

Wynajem lodowiska – co trzeba wiedzieć?

Jak można się domyślić, aby lodowisko cieszyło się powodzeniem, powinno zapewniać odpowiednią ilość miejsca. Nikt przecież nie chce podczas weekendowego relaksu męczyć się w tłumie. Z tego względu należy wybrać lodowisko o optymalnej wielkości. Oczywiście potrzeba na to miejsca. Wybór lokalizacji jest równie istotny, co decyzja dotycząca usługodawcy. Tak jak oferty firm zajmujących się wynajmem lodowisk możesz sprawdzić na stronach takich jak ta https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/wynajem-lodowisk-mobilnych/, tak w kwestii lokalizacji musisz rozeznać się sam. Najlepiej, gdy obiekt znajduje się w pobliżu przyłączy energetycznych i wodnych. Dzięki temu możliwe będzie podłączenie agregatu chłodniczego, oświetlenia i nagłośnienia oraz właściwe przygotowanie tafli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here