Herman Miller Cosm

Herman Miller to producent dobrze znany przez właścicieli biur. Nic w tym dziwnego – oferuje wysokiej jakości wyposażenie, które dopasowuje się do użytkowników. Na szczególną uwagę zasługuje jedna z propozycji producenta: Herman Miller Cosm. Dlaczego ten fotel jest tak wyjątkowy?

Herman Miller Cosm – zapomnij o grawitacji

Herman Miller Cosm często jest nazywany fotelem, na którym możemy zapomnieć o grawitacji. Siedzisko reaguje bowiem na każdy ruch, dopasowując się do ciała, a co za tym idzie – podtrzymując je. Zapewnia naturalną równowagę i wygodę użytkownikowi. Oparcie fotela wspiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Podłokietniki w kształcie kołyski z miękkim wypełnieniem pozwalają wygodnie pisać na komputerze czy używać telefonu. Herman Miller Cosm świetnie sprawdza się u większości pracowników biurowych, niezależnie od budowy ciała. Chociaż może być również elementem przestrzeni publicznej lub fotelem używanym w domu, najczęściej spotkamy go w biurach. Stonowana kolorystyka sprawia, że siedzisko wygląda profesjonalnie, więc świetnie wpasuje się w firmową przestrzeń.

Herman Miller Cosm – siedzisko, które zwiększa produktywność pracowników

Zanim odpowiemy sobie na pytanie, dlaczego warto nabyć Herman Miller Cosm, zwróćmy uwagę na to, jaką funkcję pełni fotel w pracy. Bez niego nie byłoby możliwe wykonywanie większości obowiązków służbowych. Siedzenie codziennie 8 lub 9 godzin na niewygodnym krześle może powodować ból kręgosłupa i ogólny dyskomfort. Na szczęście Cosm, o którym więcej przeczytasz tutaj https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/, zapewnia komfort i odpowiednie podparcie dla pleców. Świetnie sprawdzi się zarówno w dużych firmach, jak i niewielkich start-upach. To rozwiązanie także dla osób mających różnego rodzaju problemy z kręgosłupem. Do wyboru są warianty wspierające dolną, środkową lub górną część pleców. Łatwo więc dopasować siedzisko do własnych potrzeb. To z kolei duża zaleta w przypadku biur, w których pracuje dużo osób o różnych typach sylwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here