Innowacyjna metoda powiększania piersi - Aquafilling

Na powiększanie piersi decyduje się coraz więcej kobiet w różnym wieku. Jednym z powodów jest brak akceptacji swojego rozmiaru, ale też zmian w wyglądzie piersi ze względu na wiek czy czynniki chorobowe. Bardzo dużo jest metod powiększania piersi, które są znane od wielu lat, ale niektóre są operacyjne i bardzo skomplikowane i ryzykowne. Jednak jest jedna metoda, która nie wymaga skomplikowanej operacji. Zabieg aquafilling jest właśnie tego typu metodą.

Powiększanie piersi bez długiej operacji.

Zabieg aquafilling to jest to nieinwazyjna metoda powiększania piersi. Aquafilling bodylinejest to żel wypełniający, który w swoim składzie w 98% posiada sól fizjologiczną, a w 2% poliamid. Dzięki temu żelowi można nie tylko zmienić rozmiar piersi na większy. Jest także możliwość wymodelowania biustu, skorygowania, poprawienia kształtu. Aquafilling powiększanie biustu nie wymaga nacinania, skomplikowanej operacji pod narkozą i rekonwalescencji po operacji. Można od razu po zabiegu normalnie funkcjonować i szybko cieszyć się z tego, jakie daje aquafilling efekty. Jedyne co jest stosowane podczas zabiegu to środek znieczulający miejscowy na skórę oraz dodanie go do żelu aquafilling, a wszystko po to, aby pacjentka czuła się komfortowo. Podczas zabiegu aqafilling wstrzykiwany jest za pomocą igły lub specjalnej kaniuli. Nie ma ryzyka wystąpienia urazów. Zabieg aquafilling jest bardzo wygodny dla lekarzy, co mniej ryzykowny i nie trwa też długo, bo tylko 1,5 godziny.

Szybkie efekty zabiegu aquafilling

Aqafilling efekty daje bardzo szybkie i przede wszystkim zadowalające. Dzięki temu, że niepotrzebne są żadne nacięcia, nie trzeba czekać na aż rany się zagoją i opatrunki zostaną zdjęte. Niewielkie obrzęki, które mogą występować to jedyny dyskomfort po zabiegu. Ze względu na to, że każda pacjentka jest traktowania indywidualnie to o wszelkich konsekwencjach i zagrożeniach powiadamia lekarz Piersi powiększone za pomocą żelu aquafilling wyglądają bardzo naturalnie. Dzięki temu aquafilling efekty daje bardzo zadowalające, a pacjentka cieszy się ze swojej metamorfozy. Efekty utrzymują się one przez 5 lat. Na początek można wlać 150 ml żelu, a jeśli chce się osiągnąć większy rozmiar, trzeba poczekać 3 miesiące do następnego zabiegu. Aquafilling efekty są widoczne tydzień po zabiegu. Piersi są naturalnie piękne, jędrne i kształtne. Nie ma na nich również żadnych śladów zabiegu. Aquafilling powiększanie biustu to innowacyjna metoda, która pozwala na powrót do aktywności po 24 godzinach po zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here