Kolczyki z labradorytem

Kolczyki to niezawodna ozdoba każdej kobiety. W sklepach z biżuterią znajdziemy najróżniejsze modele – od minimalistycznych wkrętek, aż po efektowne kolczyki wiszące. Nic jednak nie wyróżnia się tak bardzo, jak warianty z kamieniami. Kolczyki z labradorytem mogą być nie tylko unikalną ozdobą, ale też źródłem energii i duchowym kompasem. Brzmi enigmatycznie? Przeczytaj poniższy artykuł!

Labradoryt – jak może wpłynąć na Ciebie?

Labradoryt to kamień skrywający w sobie mądrość gwiazd. To kryształ, który chroni i oczyszcza. Wyróżnia go ciemnoszary kolor z metalicznym odcieniem, który w zależności od okazu zmienia odcień na żółty, niebieski, granatowy, zielony, a nawet pomarańczowy. Każdy kryształ jest unikatowy, co podkreśla ich wyjątkowość. Kolczyki z labradorytem mogą dodawać siły podczas podejmowania trudnych decyzji i wskazywać właściwy cel. Labradoryt otwiera umysł oraz wnosi do życia porozumienie i harmonię. Wspiera osoby pogrążone w smutku i przynosi ulgę w stanach niepokoju. Jest ceniony ze względu na swoją uzdrawiającą moc. Niektórzy twierdzą, że równoważy gospodarkę hormonalną, poprawia stan tkanki kostnej oraz zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia proroczych snów. Kolczyki z labradorytem dodadzą Ci energii i pozwolą cieszyć się siłą niezbędną do osiągania swoich celów.

Kolczyki z labradorytem – komu pasują?

W wielu źródłach znajdziemy informację, że labradoryt to kamień stworzony dla zodiakalnych Strzelców, Skorpionów i Lwów. Jednak równie dobrze posłuży Wagom, które słyną ze swojego niezdecydowania. Tak naprawdę kryształ wesprze każdy znak zodiaku, dlatego lepiej kierować się intuicją przy wyborze, aniżeli sugestiami. Najważniejsze, to wybrać kolczyki z labradorytem, które najbardziej się podobają. Niektóre z interesujących propozycji możesz sprawdzić na stronie https://misarte.com.pl/. Producenci biżuterii oferują nie tylko kolczyki, ale też naszyjniki, bransoletki i pierścionki z labradorytem. Niektórzy decydują się na całe zestawy, a inni tylko na wisiorek. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji – w końcu akcesoria mają przede wszystkim podobać się osobom, które je noszą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here