Manicure tytanowy – zastanawiasz się czym się wyróżnia? Podpowiadamy!

0
1210

Na rynku kosmetycznym co jakiś czas pojawiają się różnego rodzaju nowości. Niektóre przechodzą bez większego echa. Inne z kolei na stałe wpisują się w ofertę salonów. Tak właśnie jest z manicure tytanowym, obok którego ciężko przejść obojętnie. Czym dokładnie się wyróżnia?

Manicure tytanowy – zasada działania

Jeśli zastanawiasz się czym właściwie jest manicure tytanowy i na czym polega jego fenomen to już spieszymy z wyjaśnieniem. Ten rodzaj stylizacji dotarł do nas zza oceanu, a dokładniej z New Jersey. Na naszym rynku pojawił się około trzy lata temu i jak się okazuje nie ma zamiaru z niego zniknąć. Wyróżnia go przede wszystkim innowacyjna metoda aplikacji. Mowa tutaj o zastosowaniu specjalnej bazy, na którą nakłada się puder w wybranym kolorze. Całość zostaje utwardzona i utrzymuje się kilka tygodni. Jest to spora różnica w porównaniu chociażby z dominująca na naszym rynku hybrydą, do której utwardzenia potrzebna jest lampa UV lub Led. Jej wpływ już jakiś czas temu został oceniony jako negatywny przy częstym użytkowaniu, ponieważ przyspiesza procesy starzenia. Nie jest również tak trwały jak omawiany manicure tytanowy. Co więcej, tytan można uzupełniać. Co to oznacza dla klientki? Możliwość uniknięcia nieestetycznych odrostów widocznych na paznokciu. A nie da się ukryć, że jest to spory komfort, ponieważ stylizacja przez cały czas będzie wyglądała świeżo i estetycznie.

Manicure tytanowy – profesjonalne wykonanie

Wspominana hybryda czy też popularny lakier klasyczny można nałożyć sobie samodzielnie w domu. Manicure tytanowy również, ale zdecydowanie lepiej jest udać się na jego aplikację do salonu kosmetycznego. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że kosmetyczka ma znacznie większą wiedzę na jego temat zaczerpniętą np. z https://revelpolska.pl/. Kosmetyczki przechodzą zaawansowane szkolenia dzięki czemu wykonana przez nie stylizacja z wykorzystaniem manicure tytanowego jest znacznie bardziej efektowna, estetyczna i trwała. Z całą pewnością jeśli zdecydujesz się na usługi profesjonalistki to nie pożałujesz swojego wyboru. Będziesz miała wykonany taki manicure, które pozazdroszczą Ci koleżanki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here