print
fot: pixabay.com

Każdy sezon to nowe trendy. Trudno jest nadążyć za szybko zmieniającą się modą, nie każdy tez może sobie pozwolić na regularną wymianę całej garderoby. Nie musimy jednak nadwyrężać naszego budżetu i spędzać długich godzinna zakupach, aby modnie wyglądać. 

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/motywy-hawajskie-liscie-palmowe-i-laczka-jaki-print-na-modny-letni-t-shirt/

Wystarczy, że w każdym sezonie wybierzesz 2-3 dodatki, ubrania, które są akurat na czasie. Jeśli podstawa twojej szafy są uniwersalne, stonowane ubrania, które łatwo można ze sobą łączyć, z pewnością dobierzesz coś co będzie współgrało.

Strzałem w dziesiątkę są tak modne od kilu sezonów. Ich koszt waha się zazwyczaj od 20 do 100zł , więc niewielkim kosztem możemy w nie wyposażyć swoją szafę. Na jaki wzór się zdecydować? Co będzie hitem nadchodzących sezonów? Przejrzyj poniższą listę naszych inspiracji. Z pewnością znajdzieś wśród nich swoich faworytów, printy, w których będziesz czuła się komfortowo. Pamiętaj, aby nie ulegać ślepo modzie. Zachowaj autentyczność. Liczy się przede wszystkim twoja wygoda i dobre samopoczucie. 

Motywy roślinne

Motywy roślinne królują od poprzedniego sezonu i nietrudno to zauważyć. Wykorzystywane są nie tylko w ubraniach, ale i innych tkaninach jak pościele, koce, narzuty, obrusy, a także akcesoriach jak piórniki, plecaki, torebki, notatniki. Przekłada się to również na inny pozytywny trend – ludzie chętniej kupują i zapełniają swoje domy roślinami. We wnętrzarstwie nastała moda na jungle style. Popularnością cieszą się zwłaszcza rośliny o dużych dekoracyjnych liściach. I to widać również na nadrukach na ubraniach. Printy z monsterą czy egzotycznymi drzewkami, liśćmi to najczęstszy motyw. Jeśli trochę cie on przytłacza ze względu na wielkość, możesz wybrać wzory w delikatną łączkę. Czerpią one zazwyczaj z subtelnych łąkowych kwiatów i doskonale podkreślą zwiewne, romantyczne stylizacje. 

Geometryczne wzory

Drugim mocnym trendem są wyraźne geometryczne wzory, korzystające z kontrastowej kolorystyki. Taki wzór niesie za sobą jednak kilka niebezpieczeństw. Pamiętajmy, że grube poziome pasy będą poszerzać, z kolei pionowe, nieco wysmukla i wydłużą sylwetkę. Geometryczne printy mogą albo zamaskować, albo niepotrzebnie podkreślić mankamenty naszej figury, dlatego podchodźmy do nich ostrożnie i z wyczuciem. 

Przeczytaj też: http://super-fit.pl/eyeliner-prosty-sposob-na-piekna-kreske/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here