szkoła jazdy Poznań

Będąc mieszkańcem Poznania lub najbliższych okolic, podejmując decyzję, w jakiej szkole nauki jazdy odbędziemy kurs, mamy do wyboru ponad sto takich miejsc. Według internetowego rankingu przodującą pozycję zajmuje szkoła Galant zlokalizowana przy ulicy Newtona 2.

Wyłącznie kategoria B

W ofercie możemy znaleźć kilka różnych pakietów w różnych cenach. Podstawowa wersja kursu to koszt 1800 złotych. Płacąc całość tej sumy możemy liczyć na zniżkę w wysokości 50 zł. Szkoła jazdy w Poznaniu szkoli tylko tych kierowców, którzy podchodzą do egzaminu państwowego na kategorie B.

Wybierając droższy pakiet w cenie 2500 złotych możemy skorzystać z 30 godzin teorii oraz 30 godzin praktyki. Dodatkowo pakiet obejmuje zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika, podręczniki i płytę CD z testami, egzamin wewnętrzny, możliwość korzystania z placu manewrowego we własnym zakresie, a także sztukę oszczędnej jazdy, czyli eco-driving.

szkoła jazdy w Poznaniu - jaka najlepsza

Specjalna oferta dla uczniów

Szkoła jazdy Lider, która swoją siedzibę ma w V Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Zmartwychwstańców 10, oferuje kurs podstawowy na prawo jazdy kategorii B w cenie 1899złotych. Dużym plusem jest możliwość płatności za kurs w ratach. Szkoła jazdy w Poznaniu przygotowała również specjalne zniżki dla osób posiadających status ucznia.

Kursy specjalistyczne

Najszerszą ofertę proponuje swoim klientom Ośrodek Szkolenia Kierowców „Prawko” znajdujący się w Poznaniu przy ulicy Macieja Rataja 10. Oprócz kategorii B, w szkole tej możemy uczyć się prowadzenia pojazdów we wszystkich innych kategoriach. Ponadto szkoła jazdy w Poznaniu daje możliwość zrobienia kursów ADR oraz specjalistycznych kursów takich jak obsługa wózków, podestów czy pilarek. Zainteresowani kategorią B za kurs, który obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych, w tym konsultacje instruktora, e-lerning, materiały szkoleniowe, badania lekarskie i podstawienie auta na egzamin, kursant zapłaci 1800 złotych. Kursy na wszystkie kategorie znajdziemy również w ofercie Szkoły Jazdy Wierzbak, zlokalizowanej przy ulicy Poznańskiej 21, szkolącej kierowców już od ponad 25 lat. Standardowy kurs na prawo jazdy wyniesie nas 1600 złotych, a dodatkowe godziny to koszt 60 złotych za jedną.4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here