Seszele

Wycieczka na Seszele pozwoli poznać rajski archipelag wysp położonych na Oceanie Indyjskim. Jeśli chce się wypocząć, a przy tym zachwycić się tutejszą przyrodą, której próżno szukać w innych rejonach świata, koniecznie trzeba wybrać się na Seszele z logostour.pl.

Poznaj uroki wyspy Mahe

Swoją podróż po Seszelach rozpoczniesz od wyspy Mahe. Tutejszy kompleks hotelowy oferuje wiele atrakcji. Można skorzystać z basenów, wybrać się do restauracji czy barów. Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas jest siłownia i fitness. Można również odprężyć się w centrum SPA. Dla lubiących aktywny wypoczynek na zewnątrz możliwości jest wiele. Można grać w siatkówkę plażową, wybrać się na połów ryb, a także nurkowanie czy też kajaki w krystalicznie czystej wodzie. Całość dopełnia tropikalna roślinność. Po prostu raj na ziemi. W stolicy wyspy mieście Viktoria będzie można wybrać się do restauracji i na lokalny bazar. Dużą atrakcją jest tu ogród botaniczny Mont Fleuri, gdzie można zobaczyć liczne palmy, a także wielkie żółwie z wyspy Aldabra. Kolejnym punktem jest Park Narodowy Morne Seszeli, gdzie rozciąga się wspaniały widok na Ocean Indyjski w punkcie widokowym.

Wybierz się w rejs katamaranem po seszelskich wyspach

Warto wybrać się również w rejs katamaranem na wyspę Praslin. Można zobaczyć tu lodoicję seszelską, słynny gatunek palmy, która znana jest ze swoich erotycznych kształtów. To również okazja, aby zobaczyć jedyną w swoim rodzaju czarną papugę. Warto wybrać się również na plażę Anse Lazio. Dalszy rejs na wyspę La Digue pozwoli zobaczyć palmy kokosowe, groty, czy też granitowe skały. Tu również można odpocząć na pięknej plaży, a także zjeść obiad w lokalnej restauracji. Gratką będzie wizyta na plantacjach orzechów kokosowych i wanilii. Powrót katamaranem na wyspę Praslin, a następnie na Mahe dopełni udaną wycieczkę.

Seszele to raj dla nurków, gdzie można podziwiać piękne rafy. Jednak każdy może się zachwycić tym rejonem świata. Niezależnie od tego czy lubi się wypoczynek na plaży czy bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here