Zabiegi odmładzające

Włączasz telewizor i zastanawiasz się jak to jest, że wszystkie aktorki pomimo upływu lat wyglądają młodo i promiennie? Kiedy odpalasz internet wyświetlają Ci się reklamy kremów, które mają w magiczny sposób odmienić Twoją skórę? Niestety nie mamy dobrych wieści. Wizerunek osób publicznych jest opracowywany przez sztab ludzi. To oni dbają o taki makijaż, który zakryje wszelkie niedoskonałości. Z kolei proponowane Ci na każdym kroku kosmetyki, wcale nie muszą być takie super. Jak więc zadbać o siebie w rozsądny sposób?

Zabiegi odmładzające w domowym zaciszu

Na samym początku należy dokładnie przyjrzeć się zawartości swojej własnej kosmetyczki, a także półek z kosmetykami. Jeśli posiadasz wiele produktów, ale wybierałaś je mało świadomie to niestety mogą one nie spełniać oczekiwań. Wszystko przez to, że przy wyborze danego kosmetyku największa uwagę należy zwracać na skład. Zawierać się w nim muszą substancje wspomagające naturalnie zachodzące w skórze procesy regeneracyjne. Niezbędny okaże się nie tylko popularny kolagen, ale również koenzyn Q10, witaminy A i E, a także kwas hialuronowy i antyoksydanty. Oczywiście nie muszą one wszystkie znajdować się w jednym produkcie. Warto jednak zainwestować w dobre serum lub krem, który ma kilka z nich w składzie. Sam kosmetyk to jednak nie wszystko. Potrzebna jest także regularność w jego stosowaniu. Nawet najlepszy kosmetyk, jeśli nie będzie nakładany codziennie lub raz w tygodniu jak w przypadku serum to niestety nic nie zdziała. Takich kosmetyków nie powinno się także wybierać bez analizy potrzeb skóry.

Zabiegi odmładzające prowadzone przez profesjonalistów

Właśnie taką analizę kondycji i aktualnych potrzeb przeprowadza kosmetyczka w swoim gabinecie. Jej profesjonalne spojrzenie da wiele odpowiedzi. Przede wszystkim ustali czego tak naprawdę skórze potrzeba. Być może jest jedynie nieodpowiednio nawilżona, a być może ma już spory problem z produkcją kolagenu lub elastyny. Specjalistka z https://nowacka.com.pl/ będzie w stanie wskazać również jaki zabieg okaże się najskuteczniejszy w celach regeneracyjnych. Zaproponuje np. peeling chemiczny lub mikrodermabrazję, które usuwają martwy naskórek i znajdujące się na nim zanieczyszczenia. Może także wskazać zabieg laserowy, który usunie znajdujące się na powierzchni skóry niedoskonałości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here