programy o urodzie

Dbanie o wygląd i korzystanie z nowocześniejszych kosmetyków oraz zabiegów sprawia, że wyglądamy i czujemy się coraz lepiej. Warto wiedzieć, jakie trendy urodowe warto znać i stosować w tym roku!

Urodowe triki roku 2022

Dbanie o cerę i skórę staje się coraz ważniejszym aspektem w codziennej rutynie każdego z nas. Staramy się wdrażać do swojego życia coraz to nowsze, lepiej kosmetyki i zabiegi. W tym roku popularne staje się Cleanical skincare. Oznacza to, że dokłada się wszelkich starań, aby stosować naturalne, wegańskie, organiczne kosmetyki. Panuje także trend na profesjonalne składniki aktywne pozyskiwane w toku procesów biotechnologicznych. Coraz bardziej modny staje się skinimalism – liczba stosowanych kosmetyków powinna być niewielka, lecz wysokiej jakości. Nadmiar kosmetyków jest nie tylko drogi, ale także sprawia, że skóra jest przebodźcowana i efekty są odwrotne od zamierzonych. Można zastosować także rozwiązania wielozadaniowe. Bardzo ważne jest wybieranie produktów, które wzmacniają barierę ochronną skóry oraz z filtrem UV. Najbardziej pożądanym zabiegiem medycyny estetycznej w tym roku będzie lifting. Należy zaznaczyć, że to tylko wybrane urodowe triki 2022. Więcej porad prezentują np. programy o urodzie, o wyglądzie na Player, które są dostępne na życzenie użytkownika o każdej porze dnia i nocy.

Jak malować się w 2022 roku?

Oprócz pielęgnacji, dbanie o urodę związane jest też ze śledzeniem i stosowaniem trendów makijażowych. Na co warto postawić w tym sezonie? Podstawą każdego makijażu jest zdrowa i świetlista skóra. W kwestii make-upu oczu warto postawić na:

  • neonowe cienie do powiek,
  • rzęsy przypominające pajęczą sieć,
  • błyszczące ozdoby — brylanciki, brokat oraz mocno rozświetlające kosmetyki,
  • artystyczne, kolorowe kreski oraz rysunki na powiekach,
  • kolorowe brwi, które są doskonałym rozwiązaniem na imprezę.

Wykonując makijażu ust, dobrze jest postawić na czerwień. Pomadką nie należy jednak malować całych warg, a jedynie położyć ją na środek i rozetrzeć w kierunku brzegów. Całość należy pokryć błyszczykiem lub nawilżającym balsamem do ust, dla efektu glow. Nowym trendem jest także mocne konturowanie ust produktem nieco ciemniejszym od ich naturalnej barwy. Wcześniej wspomniano o błyszczących ozdobach w okolicy oczu – można jednak „przemycić” je także na ustach.

Fryzury modne w 2022 roku

Na samym końcu omawiania urodowych trendów należy wspomnieć o tym, co piszczy w modzie w kwestii uczesania. Na jakie fryzury warto stawiać w tym sezonie? Przede wszystkim warto zdecydować się na grzywkę – bardzo krótką lub w stylu francuskim, czyli opadającą na boki. Warto stawiać na luźne fale w nieładzie. Nieco odważniejsze panie mogą zdecydować się na mullet, czyli fryzurę, w której pasma płynnie przechodzą z krótszych z przodu w dłuższe z tyłu głowy. Fanki krótkich fryzur ucieszą się także z tego, że trendy są różnego rodzaju boby. W kwestii koloru niezwykle modne są ogniste rude odcienie, kasztan oraz bronde, czyli kolor będący odcieniem między blondem a brązem. Można postawić także na rozświetlające twarz pasemka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here