Mocne i użyteczne

Pojemniki to podstawa zorganizowanej produkcji, handlu czy transportu. Bez odpowiednich standaryzowanych pojemników logistyka XXI wieku nie mogłaby iść naprzód. Standardy w Europejskiej produkcji pojemników wyznacza producent pudełek plastikowych, znana niemiecka firma Schoeller Allibert. Przyjrzyjmy się ofercie firmy pod względem jakości i przeznaczenia sektorowego pojemników i palet z plastiku.

Przemysłowe opakowania plastikowe producent

Schoeller Allibert co roku wypuszcza na rynek kolejne partie nowoczesnych pojemników dla wsparcia przemysłu. Korzystają na tym głównie branża motoryzacyjna, przemysł przetwórstwa żywności oraz przemysł farmaceutyczny. Firma oferuje zarówno niewielkie pojemniki na drobne narzędzie, śrubki czy części jak też wielkie kontenery i palety pozwalające przenosić ogromne partie materiału. Dostępne są też pojemniki do przenoszenia cieczy oraz plastikowe wózki.

Jednym z najpopularniejszych kontenerów plastikowych stosowanych we wszystkich wyżej wymienionych branżach przemysłu jest MAGNUM OPTIMUM – solid base. Jego wymiary to 120 centymetrów długości, 100 centymetrów szerokości oraz 100 centymetrów wysokości zaś pojemność użytkowa wynosi 873 litry. Urządzenie posiada wzmocnioną konstrukcję, solidną płytę dolną z możliwością montażu kółek do łatwiejszego transportu oraz wygodne uchwyty do łatwego prowadzenia, ładowania bądź przenoszenia kontenera. Przydatną opcją jest możliwość połączenia ośmiu pojemników MAGNUM OPTIMUM – solid base i zapewnienia w ten sposób ich łatwego transportu na palecie bądź wózku widłowym.

Handlowe pojemniki z tworzywa

Branża handlu nie może obyć się bez zorganizowanej logistyki oraz transportu. Obie te dziedziny znacznie ułatwiają odpowiednio dobrane opakowania plastikowe. Najważniejsze w handlu jest przecież wyniesienie towaru z magazynu na półki sklepowe oraz uporządkowanie go na tych półkach. Właśnie w tym celu firma Schoeller Allibert wypuściła całą serię pojemników przeznaczonych dla handlu.

Najpopularniejszymi z wspomnianych pojemników handlowych są pojemniki serii sztaplowalno gniazdowe oraz pojemniki plastikowe Maxinest Stack-Nest. Seria wspomniana na początku to mocne i wytrzymałe pojemniki o kształcie zbliżonym do wanienki, które umożliwiają transport produktów z magazynu na półki sklepowe.

Pojemniki Maxinest Stack-Nest służą zaś zazwyczaj jako małe koszyki sklepowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here