Okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, a może zerówki? Bez względu na to, czego szukasz, Ray-Ban to okulary, które zawsze będą w modzie. Ta słynna na całym świecie marka stara się podążać za panującymi trendami, spełniając przy tym oczekiwania swoich klientów. Jeżeli chcesz kupić modne okulary dla siebie, a nie wiesz, na jakie zwrócić uwagę, to przeczytaj ten tekst. Podpowiadamy, jakie modele Ray-Banów będą cieszyć się największym zainteresowaniem w 2018 roku!

Okulary Ray-Ban damskie i męskie – co sprawia, że są tak popularne?

Ich historia sięga lat 40, kiedy to powstał jeden z najbardziej kultowych modeli – Ray-Ban Aviator. To od niego wszystko się zaczęło. Dziś Ray-Ban to najpopularniejsze okulary, które nosimy i nadal chcemy nosić – można zobaczyć je w filmach, noszą je gwiazdy, ludzie mody i ikony popkultury. Początkowo były to tylko okulary przeciwsłoneczne lub modny dodatek dla każdego, kto chciał dobrze wyglądać. Dziś to także cała oferta okularów korekcyjnych.

Ich sława z roku na rok stawała się coraz większa. Wiele modeli Ray-Banów widzieliśmy w kultowych filmach typu „Śniadanie u Tiffany’ego”, „Buntownik bez powodu”, „Brudny Harry” czy „Wilk z Wall Street”. Niejedna gwiazda zakładała je na swoją trasę koncertową sprawiając, że każdy pragnął je mieć – zauważa specjalista z 1242.eu.

Za marką stoją wielkie projekty – mnóstwo reklam i dobrej jakości treść sprawiają, że pomimo upływu lat to nadal bardzo popularne i modne okulary. Zauszniki ze znakiem towarowym Ray-Ban to prawdopodobnie jedne z najczęściej spotykanych na świecie.

Najmodniejsze Ray-Ban damskie i męskie

Jako pierwsze oczywiście wymienić trzeba Ray-Ban Aviator. Stworzone dla amerykańskich lotników, są dziś najbardziej znanymi okularami przeciwsłonecznymi. Ich unikalny wygląd nie traci na aktualności i tego lata na pewno dalej będą cieszyć się wielkim zainteresowaniem.

Wayfarer to drugie, najbardziej znane okulary przeciwsłoneczne marki Ray-Ban. To właśnie te okulary pokochało Hollywood. Do grona gwiazd, które je nosiły, zaliczamy Jamesa Deana, Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Andy’ego Warhola, Rolling Stones i wiele, wiele innych. Kultowe już Ray-Ban Wayfarer to połączenie wysokiej jakości z prostotą oraz elegancją. Właśnie te cechy sprawiają, że fascynuje się nimi prawie każdy. To model, który jest po prostu ponadczasowy.

Okulary korekcyjne Ray-Ban – zawsze w modzie

Ale równie dużą sławą, co okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban, cieszą się też okulary korekcyjne Ray-Ban. Możemy je kupić w wersji Aviator lub Wayfarer, bo marka chciała dać klientom coś, co znają i kojarzy im się z dobrym stylem. Oprócz klasyków, mamy do wyboru także modele: The Timeless, The Clubmaster, The Round, The Erica. Chociaż są mniej znane, niż wymienione wcześniej, to nadal pozostają modne i pożądane. Co jest największą zaletą okularów korekcyjnych Ray-Ban?

Okulary korekcyjne Ray-Ban idealnie leżą na twarzy i dzięki temu, że ich kształty są tak zróżnicowane, bez problemu możemy dopasować je do naszej twarzy – podkreśla ekspert z 1242.euWykonane są z najlepszej jakości materiałów, a ich elegancja i wygoda to pierwsze dwie rzeczy, jakie rzucą nam się w oczy. Pomagając dobrać oprawki klientom staramy się brać pod uwagę ich upodobania, nie zapominając przy tym o głównej funkcji, jaką mają te oprawy spełniać – dobrze leżeć i gwarantować najwyższy komfort noszenia.

Bez względu na to, jaki model wybierzemy, możemy mieć pewność, że każde oprawy Ray-Ban to solidność wykonania i najlepsza jakość. Zarówno Ray-Ban damskie, jak i męskie to doskonały wybór dla każdego, kto lubi innowacyjne rozwiązania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here