depilacja laserem

Medycyna estetyczna to niezwykle elastyczna i prężnie rozwijająca się branża. Dlatego osoby,  które zajmują się usługami w tym zakresie muszą umieć zastosować odpowiednie preparaty, odpowiednio przygotować i zaaplikować na przykład mieszankę kwasów medycznych czy wstrzyknąć kwas hialuronowy. Co więcej, często ich wiedza obejmuje także najnowsze technologie, na przykład obsługę lasera. Czy twoja kosmetyczka to potrafi? Sprawdź, dlaczego powinny zainteresować cię zabiegi laserem i co możesz dzięki nim zyskać.

Zabiegi laserem – problem nadmiernego owłosienia

Depilacja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych laserem. Nic dziwnego, gdyż pozwala pozbyć się nawet 90% zbędnego owłosienia i to na długi czas. Wiele pań korzysta z tej opcji latem, aby ograniczyć czas spędzany w łazience i wykorzystać go na przykład na słonecznej plaży. To także dobre rozwiązanie dla osób cierpiących na hirsutyzm, czyli problem wrastających i intensywnie rosnących włosów. Dzięki temu osoby dotknięte tą przypadłością pozbywają się swoich kompleksów i mają szansę normalnie funkcjonować.

Zabiegi laserem – kłopotliwe boczki

Zabiegi laserem stosuje się także w walce z tkanką tłuszczową. Kuracja laserowa pozwala już po kilku sesjach stracić na wadze i wcisnąć się w ubrania mniejsze o kilka rozmiarów. Można stosować taką wysmuklającą terapię na różne obszary ciała, ale najczęściej panie decydują się na uda i pośladki lub brzuch i boczki. Jedna z kosmetyczek, zajmujących się wykonywaniem zabiegów laserowych wyznała, że klientki wręcz słyszą skwierczenie spalanego tłuszczu. Obejrzyj filmik na stronie https://wspanialecialo.pl/zabiegi-na-cialo/eksmisja-cellulitu/ lub odwiedź Bełchatów i salon Wspaniałe Ciało, gdzie zapytasz osobiście, jak działa zabieg.

Zabiegi laserem – niechciany cellulit

Skórka pomarańczowa nieestetycznie wygląda i sprawia, że kobieta czuje się niekomfortowo na plaży czy basenie. Jednak zabiegi laserowe są wstanie zaradzić i w tej sytuacji. Można także dodatkowo wykupić usługę VIP, gdzie podczas kuracji zostanie ci zaaplikowana specjalna ampułka antycellulitowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here