Jak naturalnie powiększyć biust?

Natura niestety nigdy nie dzieli po równo. Jedne kobiety obdarza obfitym biustem, innym jednak skąpi tego przywileju. Również mężczyźni znacznie bardziej preferują kobiety z większym biustem.

Wynika to z ich natury. Kobiecym atrybutem z pewnością są piersi. To jedna z tych cech, która od mężczyzn pozwala się wyróżniać i wpływa na postrzeganie kobiety jako kształtnej. Oczywiście nie można jednak kierować się wyłącznie takimi uogólnieniami. Najważniejsze, by czuć się dobrze we własnym ciele oraz być z siebie zadowoloną.

Co jednak zrobić, jeżeli w głębi serca ma się marzenie o nieco większym biuście. Nie trzeba od razu umawiać się na wizytę u chirurga plastycznego. Istnieją pewne proste domowe sposoby, które w tej kwestii mogą pomóc.

Dlaczego chirurg plastyczny nie jest dobrym pomysłem?

Przede wszystkim chodzi tutaj o kwestie zdrowotne. Każda interwencja chirurgiczna, do tego tak poważna, może nie zawsze przynieść oczekiwane efekty, a wręcz zaszkodzić. Jeżeli blizny nie będą odpowiednio się goiły, rezultaty mogą odstraszać i spowodować u pokrzywdzonej kobiety zmniejszenie własnej pewności siebie oraz często nieustannie towarzyszący ból fizyczny. Co więcej, taka operacja jest niezwykle kosztowna. Wiąże się również z długim procesem gojenia się ran oraz koniecznością zmiany swojego trybu życia. Wyrzeczeń jest więc cała lista.

Naturalny sposób na zwiększenie biustu

Jak się jednak okazuje, powiększenie piersi wcale nie wymaga chirurgii plastycznej. Można uzyskać ten efekt domowymi sposobami i cieszyć się biustem większym nawet o kilka centymetrów. Oczywiście miseczka nie zwiększy się z B do D, jednak taka alternatywa jest znacznie bardziej pozytywnie odbierana. Mogą w tym pomóc zioła.

Jak naturalnie powiększyć biust?

Trzeba na pewno uzbroić się w cierpliwość. Efekty nie przyjdą z dnia na dzień, lecz będą trwalsze, a przede wszystkim całkowicie naturalne i zgodne z kobiecym ciałem. W związku z taką kuracją należy posłużyć się kozieradką. Oprócz walorów smakowych jest ona stosowana także jako suplement wspomagający produkcję hormonów i poprawiający rozwój gruczołów sutkowych. Co więcej, zawiera ona fitoestrogeny o podobnym działaniu co hormony żeńskie, a więc estrogeny. To właśnie one mają wpływ na powiększający się biust.

Przygotowanie wywaru

Niezbędne do przygotowania wywaru są oczywiście zioła, mianowicie łyżka kozieradki, kminku, a także lukrecji. Warto również postarać się o taką samą porcję anyżu i kopru włoskiego. Wszystkie wyżej wymienione składniki kolejno zalewa się szklanką wody. Następny etap to gotowanie. Po wcześniejszym wymieszaniu wszystkich składników należy poczekać, aż mieszanka zagotuje się i wystygnie. By zyskać klarowny napój, warto posłużyć się sitkiem. Tak oczyszczony płyn jest już gotowy do spożycia.

Aby uzyskać wyraźne efekty, wystarczy pić przygotowany napój jeden, maksymalnie dwa razy dziennie. To wszystko, co trzeba zrobić. Efekty jednak nie pojawią się z dnia na dzień. To zależy od osobistych predyspozycji organizmu. Można jednak liczyć na to, iż już po miesiącu, może dwóch będzie konieczne zaopatrzenie się w stanik o większym rozmiarze. Prosty, tani, a przede wszystkim bezpieczny sposób może zastąpić bardziej inwazyjne metody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here