Jak przyspieszyć wzrost włosów

W życiu z włosami bywa różnie. Czasem zdarzy się za bardzo je przyciąć podczas zmiany fryzury i pragnie się ich szybszego odrastania, bądź zwyczajnie marzy się o długich i pięknych włosach, które jednak nie rosną zbyt szybko. Jest to długotrwały proces, który potrafi zająć miesiące, a nawet lata. Średnio włosy rosną o 1 cm na miesiąc. Tak więc efekty nie są zbyt spektakularne. Czy istnieją sposoby na przyspieszenie porostu włosów? Dzięki niewielkim trikom można uzyskać lepsze rezultaty.

Przycinanie końcówek

W całym procesie wzrostu włosów niezwykle ważna jest ich pielęgnacja. Być może nie ma ona zbyt dużego wpływu na sam wzrost, ma jednak znaczenie wizualne. Mianowicie końcówki włosów często ulegają zniszczeniu. Rozdwajają się i łamią. Wtedy, nawet jeżeli są one już wystarczająco długie, z powodu zniszczeń puszą się, wypadają, nie wyglądają estetycznie i tracą w ten sposób widocznie na długości.

Aby temu zapobiec, najlepiej raz na dwa albo trzy miesiące delikatnie podciąć końcówki. To odżywi włosy i pobudzi je do dalszego wzrostu. By końcówki prezentowały się jak najbardziej okazale, warto korzystać z odpowiednich kosmetyków chroniących je przed zniszczeniem i zabezpieczających przed wpływem warunków atmosferycznych. Dedykowane preparaty do swojego rodzaju włosów można znaleźć na każdym kroku, zarówno w Internecie, jak i w stacjonarnym sklepie Najlepiej jednak osobiście wybrać się na takie zakupy i poprosić ekspedientkę o radę w dokonaniu wyboru.

Niesamowita moc drożdży w tabletkach

Drożdże mają bardzo zbawienny wpływ na kondycję włosów. Nie jest jednak wskazane ich bezpośrednie spożycie, chociażby ze względu na dosyć przykre doznania smakowe. Sposobem na ten problem okazują się tabletki z dużą zawartością drożdży.

Jednym z takich suplementów wspierających porost włosów oraz poprawiającym ich kondycję jest Humavit. Preparat ten stanowi świetne rozwiązanie, ponieważ oprócz wspomnianych już drożdży w jego składzie znajduje się także skrzyp polny oraz pokrzywa zwyczajna. Wszystkie te elementy wykazują silne działanie wzmacniające strukturę włosów, a także zapobiegające ich wypadaniu.

Jak przyspieszyć wzrost włosów

Regularne stosowanie takiej kuracji w połączeniu z odpowiednią dietą może naprawdę przełożyć się na rewelacyjne efekty. Włosy już po kilku tygodniach staną się mocniejsze oraz dochodzi do przyspieszenia ich wzrostu. Pożądany rezultat zostanie zatem osiągnięty znacznie szybciej, niż zazwyczaj.

Odżywka do włosów o nazwie Jantar

Wiele kobiet w całym kraju dzięki swoim osobistym opiniom wpływa pozytywnie na wzrost popularności odżywki Jantar. Jak się bowiem okazuje, wyróżnia ją bardzo skuteczne działanie. Jest to bezbarwny płyn o nietypowym zapachu umieszczony w zakręcanej butelce. Jej działanie spora grupa kobiet uważa za skuteczne. Efekty to m.in. pojawienie się znacznej ilości nowych włosków, tak zwanych baby hair.

Użytkowniczki cieszą się również z szybszego porostu włosów z jednoczesnym spadkiem liczby włosów wypadających. Co więcej, dochodzi do wzmocnienia włosów u nasady, a także poprawy stanu skóry głowy. Jak widać, pozytywów jest wiele. Najlepiej będzie samodzielnie przetestować każdy ze sposobów, bądź zastosować je wszystkie, by liczyć na wyraźne efekty i dłuższe włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here