portfel
fot. pexels.com

Portfel to jeden z najczęstszych prezentów, jakie kobiety sprawiają mężczyznom. Z tego względu warto wiedzieć, na jaki portfel zwracają uwagę panowie, co ich przyciąga, a czego w portfelach nie lubią. Jeśli przymierzasz się do podarowania właśnie takiego prezentu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, aby portfel był idealny.

Zobacz też: http://jegoego.pl/idealny-portfel-meski-czyli-jaki/

Portfel – prawdziwie męski gadżet

Prawda jest taka, że mężczyźni portfel traktują bardzo poważnie. To nie jest dla ich wyłącznie przedmiot do przechowywanie pieniędzy. Portfel dla mężczyzn jest czymś więcej, to symbol ich statusu, prestiżu, pewności siebie. To dlatego tak istotne jest, aby kupując portfel mężczyźnie zadbać o to, by cechy produktu odzwierciedlały potrzeby jego przyszłego właściciela.

Jakie portfele lubią mężczyźni?

  • Wysokiej jakości – a to najczęściej wiąże się z tym, że panowie zdecydowanie preferują portfele skórzane, droższe i trwałe. Nie ma dla nich nic gorszego niż nieprzyjemny zapach charakterystyczny dla produktów gorszej jakości. 
  • Sposób zapakowania portfela – mimo, że nie ma bezpośredniego wpływu na jakość produktu, to bardzo często jest z nią związany. Warto zatem zadbać, aby portfel był ładnie zapakowany. Mogłoby się wydawać, że panowie nie zwracają uwagi na takie rzeczy, jednak w przypadku portfela ma to ogromny wpływ na doznania, jakie właśnie towarzyszą podczas odpakowywania produktu. Jeśli portfel jest elegancko zapakowany, to wpływa to na przeświadczenie, że produkt jest wysokiej jakości.
  • Elegancja – ta idzie często w parze z uniwersalnością i unikalnością. Mimo, że praktycznie wszystkie portfele są do siebie bardzo podobne, to warto zadbać o to,  aby ten prezentowany czymś się wyróżniał. Może to być oryginalny kolor, specjalne zdobienie, metalowe wstawki.
  • Prezentując portfel warto pomyśleć o tym, aby był personalizowany. Taka indywidualizacja portfela sprawia, że jest on jeszcze bardziej oryginalny, co przekłada się u na postrzeganie go, jako gadżetu idealnego.

Przeczytaj też: http://super-fit.pl/torba-skorzana-dla-mezczyzn-bestseller/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here