eye-3150089_640rzęsy
fot: pixabay.com

Rzęsy wymagają z naszej strony codziennej pielęgnacji, jeśli chcemy zachwycać zalotnym spojrzeniem. Możemy oszczędzić sporo czasu, jeśli zdecydujemy się na profesjonalne zagęszczanie rzęs. 

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/rzesy-1-do-1-cena/

Jeszcze do niedawna najbardziej popularnym sposobem na wyraziste, pogrubione rzęsy była maskara. Jej użycie dawało natychmiastowy efekt, a koszt takiego kosmetyku był stosunkowo niewielki. Trzeba jednak przyznać, że podkreślanie rzęs tuszem bywało też bardzo uciążliwe. Po pierwsze, mimo że wybór tego typu kosmetyków na rynku jest ogromny to bardzo trudno trafić na naprawdę dobrą maskarę. Większość, wbrew temu co mówiły reklamy, miała szczoteczki, które sklejały rzęsy przez co wyglądały bardzo nienaturalnie. Sam tusz również pozostawiał często wiele do życzenia – nieraz się osypywał czy rozmazywał. Codzienny demakijaż oczu również im nie służył. Pocieranie wacikiem przyspieszało wypadanie rzęs, a także powstawanie zmarszczek wokół oczu. Na szczęście te dylematy mamy juz za sobą, odkąd możemy korzystać profesjonalnego zagęszczania rzęs w salonach kosmetycznych.

Na czym polega metoda 1:1

Pogrubianie rzęs u kosmetyczki polega na doklejeniu sztucznych rzęs, przez co uzyskujemy efekt pogrubienia. Metoda 1:1 zakłada doklejenie do jednej naszej rzęsy jednej sztuczne. Dostępne są również inne metody, na przykład 3D, gdzie doklejamy aż 3 woski do jednego. Metoda 1:1 wygląda natomiast zdecydowanie bardziej naturalnie. 

Ile kosztuje pogrubianie rzęs w salonie kosmetycznym 

Dzięki zabiegowi zagęszczenia rzęs w salonie oszczędzamy sporo czasu każdego dnia. Nie musimy rano szczotkować rzęs maskarą, a wieczorem jej zmywać. Mamy tez gwarancję, że nasze oko pozostanie pięknie podkreślone przez cały dzień. Nic nam się nie rozmaże i nie sklei pod wpływem wilgoci czy wysokiej temperatury powietrza. Ta wygoda ma jednak swoją cenę. Za taki zabieg trzeba zapłacić co najmniej 200zł. To koszt jednorazowego zagrożenia rzęs. Do tego musimy uwzględnić zabiegi uzupełniające co około 3 tygodnie. Nasze rzęsy tak jak wszystkie włosy naturalnie wypadają co pewien czas, więc woski się przerzedzą. 

Przeczytaj też: http://www.miss-fit.pl/zamienniki-cukru-za-i-przeciw/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here